помадою задоволена на 100%повністю відповідає фото!дякую магазину за гарне обслуговування!
Дуже приємні дівчата, гарні поради, та якісний товар. Дуже раджу!
Продавець ввічлива і допомогла у виборі товару. Дякую за швидку доставку 👍
магазин шикарный , всем безумно довольна . Огромное спасибо за консультацию )
помадою задоволена на 100%
повністю відповідає фото!
дякую магазину за гарне обслуговування!
Дуже приємні дівчата, гарні поради, та якісний товар. Дуже раджу!
Продавець ввічлива і допомогла у виборі товару. Дякую за швидку доставку 👍
магазин шикарный , всем безумно довольна . Огромное спасибо за консультацию )