Дуже приємний продавець консультант. Гарне обслуговування, покупкою задоволена))))
Все добре, хустка гарна, продавець відповідальний, є зворотній зв'язок. Швидко відправили товар, все добре. Дякую!
Дуже приємний продавець консультант. Гарне обслуговування, покупкою задоволена))))
Все добре, хустка гарна, продавець відповідальний, є зворотній зв'язок. Швидко відправили товар, все добре. Дякую!