Замовляла пакет, все прийшло швидко, тільки був трохи неакуратний пакет, було видно клей, але в цілому нормально :)
Все чудово. Мілані особлива подяка.
Замовляла пакет, все прийшло швидко, тільки був трохи неакуратний пакет, було видно клей, але в цілому нормально :)
Все чудово. Мілані особлива подяка.