Продавець дуже ввічлива мила дівчинка. Хустина гарної якості, на розмір досить (не мала) гарно замотує шию, взагалі все супер,тканина🔥👍👍👍
Все швидко та професійно! Хустинки просто чудові, дуже якісні та приємні на дотик! Дякую!😊
Дякую за якісний товар
На прохання навіть у свій вихідний день працюють. Дякую
Продавець дуже ввічлива мила дівчинка.
Хустина гарної якості, на розмір досить (не мала) гарно замотує шию, взагалі все супер,тканина🔥👍👍👍
Все швидко та професійно! Хустинки просто чудові, дуже якісні та приємні на дотик! Дякую!😊
Дякую за якісний товар
На прохання навіть у свій вихідний день працюють. Дякую